• Diğer

Dünya

Hangisi Başkan Olsun? Clinton mu? Trump mu?

ABD'den 2016 Kasım ayında yapılacak seçimler yaklaştıkça adayların yarışı da iyice kızışıyor.

Hangisi Başkan Olsun? Clinton mu? Trump mu?

15 Ağustos 2016 16:37
-A

+A

Gerçek şuki seçimin sonucunda kim kazanırsa kazansın Müslümanlar için değişen tek şey katliam düğmesine basan parmağın sahibi olacak.
 
Obama'nın başkan seçilmesini heyecanla bekleyen milyonlarca insan beklediklerini hiç bulamamıştı.
 
George W. Bush'un ardından seçimleri kazanıp ABD'nin başına geçen Barack Obama özellikle Afganistan'da Bush'dan çok daha fazla operasyon emri vererek beklentileri boşa çıkartmıştı.
 
Afganistan'a özgürlük adına giren ABD yönetimi tüm dünyaya "ya bizimlesiniz yada teröristlerden" diye tehdit etmişti. Bu tehdidin ardından kısa süre içerisinde hiçbir belge delil aranmaksızın Afganis'tan bombalanmaya va katliamlar yapılmaya başlanmıştı.
 
Kamyonlara doldurulan Afganlar havasızlıkla can çekişirken sarhoş ABD askerleri tarafından taranarak katliedilmişti.
 
Ülkenin bütün kaynakları işgalci güçler tarafından ele geçirilip kendi ülke menfaatleri için kullanılmıştı.
 
Vahşi ABD askerleri cesede işeyerek hatıra fotoğrafı çekildilerKatledilen insanların cesetlerinin başında işgalci askerler işeyerek hatıra fotoğrafları çekilmişti.
 
Suçsuz çobanları dağlarda gasp edip hayvanlarını hedef tahtası olarak kullanılmıştı.
 
Evet bütün bu zulümler belki George W. Bush döneminde başlamıştı ama Obama başkanlığa geldiğinde eksilmek bir yana en az iki kat daha artmıştı.
 
PEKİ BU SEÇİMDE DEĞİŞEN BİRŞEY OLUR MU?
 
Yapılacak başkanlık seçimlerinde yarışan Demokratların muhtemel adayı Clinton ile Cumhuriyetçilerin muhtemel adayı Trump'ın arasında Müslümanlar için hiçbir farkın olmadığı bir gerçek.
 
Şuan muhtemel aday olarak görünen Clinton kocasının iki dönem başlık yaptığı yıllarda kocasının imzaladığı katliamlarda ne tepki gösterdi ki?!
 
Bush'un baba Bush'tan aldığı zulüm mirasını Obama aldığında nasıl iki katına çıkarttıysa Hillary Clinton'da büyük ihtimal kocasından sonraki zulüm silsilesini katlayıp o şekilde uygulamaya devam edecektir.

SÜTUN HABER
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV