• Diğer

Dünya

Kilise 50 Yıl Boyunca Taciz ve Tecavüzü Saklamış

Her fırsatta Müslümanları barbar ve tecavüzcü olarak göstermek isteyen Batılıların savunduğu değerlerin tecavüzün merkezi olduğu ortaya çıktı.

Kilise 50 Yıl Boyunca Taciz ve Tecavüzü Saklamış

17 Nisan 2016 14:36
-A

+A

Yaptığımız araştırmalara göre geçmişten gümüzüde kadar Kilise'de Rahiplerin taciz ve tecavüzlerine maruz kalmış çocukların sayısı binleri geçiyor.
 
Batı ülkelerinin tamamında yaşanan bu taciz ve tecavüz olayları ulaştığımız bilgilere göre tam 50 yıl boyunca Kilise makamları tarafından saklanmış olduğuna ulaştık.

Bu gizlenen suçların taciz ve tecavüzleri durdurmaması yeni binlerce çocuğun daha taciz ve tecaviz edilmesinin önünü açtığı bilgisine ulaştık
 
Büyük araştırmalar sonucunda 2003 yılında Amerika kamu bakanlığı bu konuyla alakalı ulaştığı resmi belgeleri yayınlandı.
 
TACİZ VE TECAVÜZÜ 50 YIL SAKLAMIŞLAR
 
Yayınlanan belgeler herkesi şok etti. 250 rahibin 789’dan fazla çocuğu istismar ettiği, taciz ettiği ve tecavüz ettiğini belgelerle tek tek ispatlıyordu. Belgelerde dikkat çeken durumlardan biri de, piskoposluk yönetiminin bu istismarları bildiği halde 50 yıl boyunca sessiz kalmasıydı.

Not: Ülkelere göre Kilise'nin karıştığı taciz ve tecavüz olaylarını deşifre etmeye devam edeceğiz.

SÜTUN HABER

İLGİLİ HABER BAŞLIKLARI:Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV