• Diğer

Dünya

Kilisenin Paralarını Çalıp Seks Partisine Gitti

Bir papaz skandalı da New York'tan. Bir papazın kilisenin parasını çalarak seks partilerinde harcadığı öğrenildi.

Kilisenin Paralarını Çalıp Seks Partisine Gitti

30 Nisan 2016 17:28
-A

+A

New Yorklu bir papazın yıllarca kilisenin hazinesinden para çalarak sm-seks (1) ilişkilerinde kullandığı ortaya çıktı.
 
TÜYLER ÜRPERTEN SADİST İLİŞKİ
 
New York Daily News haberine göre papaz Peter Miqueli (53) her ilişki için 1000 dolar Keith Crist’e ödeme yaptı. Keith Crist, isminden de anlaşılacağı gibi bir erkek. Papazın Crist ile ilişkisinde çok aşırıya gidildiği öğrenildi. Papaz bu sadistik ilişkisinde Crist’e “Efendim” diye hitap etmek zorundaydı ve Crist’in idrarını içmekteydi.
 
Yapılan araştırmalar papaz ile Keith Crist'in bu sapık ilişkiyi 6 yıl boyunca yaşadığını gösteriyor.
 
Yaşanan sapık ilişkinin karşılığı olarak papaz Crist'e 264bin dolarlık ev aldı ve 6 yıl boyunca ücretini papaz nakit olarak ödedi.
 
Sözde kendisini Tanrının hizmetkarı sayan bu papazın kullandığı para aslında kilisenin tamiratı için toplanılan bağış parasıydı.
 
KERMES PARALARIYLA UYUŞTURUCU ALDI
 
Sapık papaz Kiliseye yapılan bağış paralarının yanı sıra düzenlenen kermeslerde kazanılan paraları da çalıp uyuşturucu aldığı ortaya çıktı.
 
BAĞIŞ PARALARIYLA LÜKS OTELLERE GİTTİ
 
Papaz Miqueli bu kadarıyla yetinmedi tabi. Çaldığı paralarla İtalya ve Florida’da lüks yerlerde tatil yaptı. Papaz bulunduğu kilise cemaati tarafından ve önceki görevli olduğu kilise cemaati tarafından suçlanmakta. Cemaatin avukatı: “Papazın 10 yıl boyunca çaldığı para 1 miljon dolardan fazla ancak bölge piskoposluğun bunca zamandır bu olaylara sessiz kalması inanılmaz bir durum” dedi.
 
KİLİSE PAPAZI HALA KOVMADI
 
İşin daha da ilginç kısmı, papaz hala resmi olarak görevinde ve kilise cemaati papazın görevine son verilmesi için change.org adlı siteden imzalı kampanya başlattı. (https://www.change.org/p/timothy-cardinal-dolan-remove-fr-peter-miqueli-as-pastor-of-st-frances-de-chantal)
 
Haber kaynağı: http://www.nydailynews.com/new-york/bronx-priest-sued-allegedly-stealing-1m-churches-article-1.2462101
 
Solda: Keith Crist; Sağda: Papaz Peter Miqueli

Solda Keith Crist; Sağda Papaz Peter Miqueli
 
(1) SM-seks: Sadistik Mazoşizm anlamda şehvani arzuları tatmin etmek demektir. Sadistik olması, ilişki esnasında birbirlerine şiddet uygulamalarından kaynaklanan ve mazoşizt olması birinin diğerine kendini ilişki esnasında daha üstün gösterme ve ilişkiye girdiği kişiyi rencide etmek demektir. 
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV