• Diğer

Medya - Makale

Today's Zaman Levent Üzümcü'ye sahip çıktı

Paralel örgütün yayın organlarından Today's Zaman, Şehir Tiyatroları'ndan kovulan Levent Üzümcü'ye destek oldu.

Today's Zaman Levent Üzümcü'ye sahip çıktı

28 Ağustos 2015 16:34
-A

+A

Mayıs ayında Şehir Tiyatroları'ndan ihraç edilmesi talebiyle İstanbul Büyükşehir Belediye Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilen Levent Üzümcü, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla görevinden atıldığını duyurmuştu.
 
PARALEL MEDYA LEVENT ÜZÜMCÜYE SAHİP ÇIKTI
 
Samanyolu TV'de yayınlanan Şefkat Tepe dizisinde bizzat Hz. Muhammed'i (S.A.V) kamyonetin kasasına bindiren paralel yapı, "Aranda 1600 yıl fark olan bir adamla aynı zaman diliminde yaşamanın zorluğuna ilaç olur mu demokrasi?" tweet'ini atan Leven Üzümcü'ye sahip çıktı.
 
Gezi Parkı olaylarında da ön sıralarda yer alan Üzümcü'nün kovulmasının ardından Cemaat'in İngilizce yayın organı Today's Zaman'da Levent Üzümcü'ye destek haberi yayınlandı.
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000
Şükrü Hanlıgil 28 Ağustos 2015 19:39

Zaman Gazetesi ve Bölücüler el ele vermiş!Bu arada Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı Cumhuriyet Gazetesi bakanlık teklifini kabul eden Müslüm Doğan için: "Bakanlığı duyunca mezhebini unuttu" Diye yazdı.Çok iğrenç ,faşizanca ve bölücü bir yaklaşım!Cumhuriyet Gazetesi her seferinde Allaha,İslama,maneviyata ve mezheplere saldırıyor ve bunları reddediyor.Şimdi de sırf bölücülük ve yıkıcılık yapmak için utanmadan mezhep kulpuna sarıldı.Sen daha düne kadar mezhepleri sövüyordun da ne zaman bu kadar inançlı ve mezhepçi oldun ey Cumhuriyet? Adı Cumhuriyet,ama asla Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyetle bir alakası yok! Atatürkçü'lüğü sadece bir araç olaşarak kullanıyor.Atatürk'ün bir ilkesi Milliyetçiliktir.Oysa ey Cumhuriyet sen vatanı bölmeye çalışan ve her gün asker-polisimizi şehit eden terör çeteleri PKK ile DHKC-P'ye destek veriyorsun.Yani her şeyin yalan,entrika ve komplolarla dolu.Sen dış servislerin ajanı,kuklası ve uşağısın Ey Cumhuriyet düşmanı sözde Cumhuriyet!

Cevapla
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV