• Diğer

Dünya

Vahşi Batıda Müslüman Kadına Dayak ve Taciz

Kilise'de yaşanan taciz olaylarından sonra yüzlerce polisin tecavüz ve taciz suçlarından görevden kovulduğunu açıklamıştık. Vahşi batıda taciz o kadar yaygın ki son örnekte Müslüman bir kadına sokak ortasında dayak ve taciz durumun ciddiyetini ortaya seriyor.

Vahşi Batıda Müslüman Kadına Dayak ve Taciz

23 Mayıs 2016 14:19
-A

+A

20 mayıs Cuma günü 25 yaşındaki Fas asıllı Müslüman bir bayan Amsterdam’ın göbeğinde bulunan bir alışveriş merkezinde, bir grup Hollandalı tarafından önce dövüldükten sonra cinsel tacize uğradı.

AmiraYoussefi adlı Müslüman bayan yaşadıklarını MisdaadNederland adlı gazeteyle paylaştı:

"Aliveriş merkezine doğru gidiyordum. Bu esnada bir grup Hollandalı bana ters ters bakmaya başladı ve ardından küfürler ve hakaretler etmeye başladılar: 'pis fahişe, çıkar o iğrenç örtünü' dediler. Korkumdan hızlanmaya başladım ancak bana hakaret edenlerden biri gelip bana vurunca düştüm. Yere düşünce beni tekmelemeye başladılar."

Görgü tanıklarının verdiği ifadeye göre Amira yerde tekmelenirken kendisine "Pis Müslüman bu masaörtüsünü çirkin olduğun için mi takıyorsun, yoksa Allah’tan utandığın için mi?" dediklerini aktardı.

Amira’ya tüküyorlardı ve sürekli vuruyorlardı. Daha sonra oradan geçen bir vatandaş Amira’yı korumaya aldı ve Amira hastaneye kaldırıldı. Polis bu işi ciddiye aldığını ifade etti ancak şüpheliler hala bulunamadı.

SÜTUN HABER


Anahtar Kelimeler : batı medeniyeti, vahşi batı,
Facebook'ta paylaş butonu
Print

YORUMLAR

Facebook Yorumları
YORUM YAZ
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR

ARŞİV